Przed nami kolejna duża impreza w piłce nożnej na boiskach w Polsce. Bowiem w czwartek 23 maja rozpoczynają się Mistrzostwa Świata U20. Z ej okazji bukmacher STS przewidział promocję dla swoich graczy, w której pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest do dnia 28 maja do godziny 23:59. Chcąc I polega na zawarciu kuponu, na którym będzie znajdować się dokładnie piętnaście zdarzeń, a wszystkie muszą pochodzić z oferty bukmachera na zmagania z Mistrzostw Świata u20 w piłce nożnej.

Bukmacher STS dopuszcza jedynie zdarzenia typu „1 x 2”, czyli wygraną gospodarzy/gości/gości bądź remis.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki ostanie zawarty kupon musi być równa 10 PLN. Należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupnu zagrane za środki bonusowe.

Podczas tego turnieju będziemy mogli oglądać występy Polaków, którzy zagrają odpowiednio:

  • 23 maja z Kolumbią
  • 26 maja z Tahiti
  • 28 maja z Senegalem

Każdy gracz może zawrzeć piętnaście kuponów na tą akcję promocyjną.

Pula nagród jaką bukmacher przedział na tą promocję to 30 000 PLN. A zostanie ona podzielona na wszystkich graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji, zaś ich kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Nagrody zostaną przypisane do konta gracza w formie środków bonusowych do 5 czerwona . Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Bonus bez depozytu:

Warto jest pamiętać, że bukmacher STS oferuje swoi graczom bonus bez depozytu. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE Sprawi to, że na konto gracza trafi bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12