Podczas zbliżającego się weekendu warto jest dokonać zawarcia kuponów na angielską Premier League, ponieważ w razie wygranej bukmacher zwiększy wygraną o 14%.

Promocja obowiązuje od dnia 1.02 do 04.02. I w tym czasie należy dokonać zawarcia kuponów na spotkania angielskiej Premier League. Warto jest podkreślić, że promocja dotyczy zakładów, które zostaną zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera.

A jeżeli obstawiony kupon zostanie rozliczony, jako wygrany to bukmacher zwiększy ją o 14%! Jednak należy pamiętać, że muszą znajdować się na kuponie pojedynki z angielskiej Premier League. A na pewno jest, co obstawiać, a w dodatku dojdzie do ciekawych spotkań, jak chociażby Manchester City vs Arsenal.

Bukmacher dopuszcza::
-zakłady przedmeczowe,
-zakłady na żywo,
-kupony pojedyncze,
-kupony kombi

Stawka kuponu jest dowolna, ale środki muszą pochodzić ze środków własnych. Lecz trzeba pamiętać, że kupon musi zostać zawarty za środki własne.

Spełniając powyższe warunki i stawiające zakłady na spotkania w angielskiej Premier League podczas najbliższe weekendu bukmacher doda 14% do wygranej.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.