Zbliża się kolejny weekend. W związku z tym emocji piłkarskich na pewno nie zabraknie. Od piątku do poniedziałku zostanie rozegrana, m.in. dwudziesta druga seria zmagań w niemieckiej Bundeslidze. W związku z tym bukmacher LvBet zwiększa wygrane na te rozgrywki o 14%. Jednak dotyczy to tylko kuponów zawartych z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja ważna jest od 15 do 18 lutego. I dotyczy jedynie kuponów, na których będą znajdowały się zdarzenia z dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi.

A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ zostanie rozegranych kilka naprawdę ciekawych spotkań jak, m.in. Augsburg – Bayern Monachium, Nurnberga – BVB czy Wolfsburg – Mainz.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak gotówka musi pochodzić ze środków własnych. Granie freebetem bądź innymi środkami sprawi, że nasz kupon nie bierze udział w promocji. Podobnie jak z zawarciem kuponu. Bowiem w promocji biorą jedyne te kupony, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej.

Promocja dotyczy typów: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1. ligi niemieckiej w dniach 15.02 – 18.02.2019.

Spełniając powyższe warunki promocji, a także jeżeli Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie bukmacher zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.