Podczas najbliższego weeekendu masz zamiar dokonać zakładów na zmagania dwudziestej czwartej kolejce francuskiej Ligue 1? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował bukmacher LvBet. Ponieważ stawiają na najbliższa serię zmagań, operator zwiększa wygrane o 14%!

W promocji mogą wziąć jedynie Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Akcja promocyjna polega na tym, że jeżeli dokonasz zakładów na zmagania dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1 (która zostanie rozegrane w dniach tj. od 8 do 10 lutego) z aplikacji mobilnej możesz liczyć na większą wygraną o 14%. A jest na pewno co obstawiać, ponieważ dojdzie do pojedynków, m.in. PSG vs Bordeaux czy Montpellier vs Monaco.

Warto jest podkreślić, że nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. Główne dwa warunki to są:

  • dokonanie zakładu z aplikacji mobilnej
  • Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na 24. kolejkę 1. ligi francuskiej – najwyższa klasa rozgrywkowa w dniach 8 – 10 lutego.

Ponadto trzeba pamiętać, że kupon musi zostać zawarty za środki własne. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że jesteśmy wykluczeni z promocji.

Bukmacher LvBet dopuszcza typy zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1. ligi francuskiej – najwyższa klasa rozgrywkowa w dniach 8 – 10 lutego.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy wygraną o 14%!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.