Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta pierwsza seria spotkań w hiszpańskiej LaLiga. Na które to zmagania bukmacher LvBet daje promocję. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zakładów na najwyższa fazę rozgrywek w Hiszpanii, a będzie mogli cieszyć się na większej wygranej o 14%.

Promocja trwa tylko na zmagania w dwudziestej pierwszej kolejce hiszpańskiej LaLiga. Najbliższa seria zmagań trwa od soboty 25 stycznia do poniedziałku 28 stycznia.

W promocji biorą udział jedynie kupony, na których będą znajdowały się zakłady z hiszpańskiej LaLiga. A jest na pewno, z czego wybierać. Ponieważ swoje pojedynki rozegrają czołowe drużyny hiszpańskiej ligi: Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt czy Sevilla.

Bukmacher dopuszcza rożnego rodzaju zakłady. Ponieważ ta akcja promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1. ligi hiszpańskiej w dniach 25.01 – 28.01.2019.

Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą jedynie udział kupony, które zostaną postawione z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Stawka kuponu jest dowolna, ale muszą pochodzić ze środków własnych. Granie innymi środkami czy też freebetem sprawia, że jesteśmy wykluczeni z promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony poprawnie, to możesz liczyć na większa wygraną o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.