Już w niedzielę 31 marca czeka nas wielki hit – Wisła Kraków vs Legia Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w które to bukmacher dokona zwrotu stawki, nawet do 50 PLN.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja polega, że trzeba dokonać zawarcia kuponu, na którym będzie typ z pojedynku Legia Warszawa – Wisła Kraków. Czas na zawarcie kuponu mamy do niedzieli, 31 marca do godz. 18:00.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli Twój kupon został zawarty za co najmniej 50 PLN, a kurs łączny wyniósł nie mniej niż 1.50. Poza tym został rozliczony on jako przegrany, a także było na nim, zdarzenie z pojedynku Wisła – Legia to bukmacher przyzna Ci zwrot Twojej stawki. Można otrzymać nawet 50 PLN.

Bonus od bukmachera LVbet do konta gracza zostanie przypisany w poniedziałek 1 kwietnia do godz. 17:00. Jednak należy pamiętać, że na jednego gracz przysługuje jeden bonus.

Ewentualny bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością, po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.