We wtorek 11 grudnia i tylko dziś gracze legalnego bukmachera LvBET mogą liczyć na większe wygrane w rozgrywkach UEFA Champions League.

Liga Mistrzów z większymi wygranymi w LvBET!
Liga Mistrzów z większymi wygranymi w LvBET!

Wspomniana na wstępie promocja jest jedenastą już odsłoną kalendarza adwentowego marki LvBET. To forma akcji świątecznej, w ramach której gracze tej firmy otrzymują codziennie nowy bonus.

Jednym z nielicznych minusów takiej formy promocji jest fakt, że z każdej premii można skorzystać tylko w dniu jej ogłoszenia. Jeśli przegapimy ten moment, to niestety nie ma już możliwości powrotu.

Aby ten minus nie przesłonił nam plusów, trzeba od razu zaznaczyć, że w ramach akcji klienci LvBET mogą liczyć na powiększanie ich wygrany o 7% bądź 14%! Wystarczy oczywiście trafić kupon. 

>>> Aktualny KOD BONUSOWY LvBET: BETONLINE <<<

Dziś we wtorek 11 grudnia promocja jest dedykowana fanom rozgrywek piłkarskich, a konkretnie zmagań w Lidze Mistrzów UEFA, gdzie odbędzie się ostatnia kolejka fazy grupowej.

Z tej okazji LvBET proponuje zwiększenie wygranych na zakłady z oferty tych rozgrywek o 7%. Przy czym dotyczy to tylko i wyłącznie kuponów postawionych w aplikacji mobilnej LvBET na wtorkowe spotkania.

Oczywiście o specjalny bonus mogą starać się tylko klienci LvBET, więc jeśli jeszcze nie masz konta, to musisz wiedzieć, że otworzysz je za darmo i bez wychodzenia z domu na stronie internetowej legalnego bukmachera

Tu założysz konto i pobierzesz aplikację mobilną LvBET –
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.