Przed nami zmagania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher STS przewidział promocję dla swoich graczy, w której to można wygrać darmową gotówkę. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi, aż 10 000 PLN.

STS bonusy 2019

STS bonusy 2019

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 20 do 23 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też zapisywać.

Akcja polega na zagraniu kuponu SOLO, na którym będzie znajdować się typ na dokładny wynik dowolnego spotkania z trzeciej rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, jak chociażby Galatasaray vs Real Madryt, Ajax vs Chelsea oraz Inter vs BVB.

bonus na start bez wpłaty

Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 13 PLN. Jednak należy pamiętać, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Pula nagród podczas tej promocji to 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podziela przez graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać pięć kuponów.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom na start już darmowy freebet bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że środki znajdą się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher STS przyznaje bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.