Legalny bukmacher Betclic rozdaje bonusy dla graczy za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby poza wygraną gotówką otrzymać extra premię.

Misja Kupon w Betclic

Misja Kupon w Betclic

A śmiało można powiedzieć, że przed nami niezwykle ciekawy weekend, ponieważ do gry wracają kolejne ligi. Do starć o punkty ligowe dojdzie w takich rozgrywkach, jak m.in. PKO Ekstraklasa, Fortuna 1 liga, Ligue 1, czy też Championship.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną „Misja kupon”, która jest aktywna typerom wyłącznie do 8 sierpnia do godziny 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Misja kupon” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, ale każde z nich pochodzić musi z piłki nożnej.

Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i też na żywo. Jednak istotne jest to, iż łączny kurs zakładu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka wynosić co najmniej 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy kupon okażę się wygrany to super. Na konto gracza poza wygraną gotówką trafi premia o wartości 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.