Bukmacher STS w swojej ofercie posiada usługę Betgames. A dostępne są tam takie gry, jak chociażby poker. W dodatku każdy gracz, który w najbliższych dniach będzie korzystał z tej ofert może liczyć na zwrot stawki za przegrane zakłady.

Gwarantowanej 50 PLN na Betgames od STS

Gwarantowanej 50 PLN na Betgames od STS

Warto jest dodać, że usługa Betgames jest dostępna graczom przez całą dobę. W dodatku grać tam można w takie gry, jak poker, wojnę, czy bakarat i to w pełni legalnie.

Na tą okazję gracz, który chce skorzystać z promocji „Cashback do 50 PLN na Betgames” konieczni musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl. A wspomniana akcja jest aktywna graczom do 24 października do godziny 23:59.

Bonus na Betgames w STS:

Bukmacher STS w swojej promocji „Cashback do 50 PLN na Betgames” wymaga od gracza zagrania kuponu SOLO, tzw. pojedynczego, na którym to koniecznie musi znajdować się wyłącznie zdarzenie z usługi Betgames.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można otrzymać bonus o wartości 1229 PLN.

Już za same założenie konto użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty, po dokonaniu depozytu otrzyma typer bonus równowartości tej kwoty, aż do 1200 PLN. Można za ten bonus obstawiać poker STS i inne gry karciane.

Jednak należy mieć na uwadze, że wyżej wymieniony pakiet powitalny będzie aktywny graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.