Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eWinner PL, którzy zwiększa wygrane wszystkim swoim aktywnym typom za typowanie zdarzeń sportowych o 14%!

Bonusy na sporty wirtualne w eWinner

Bonusy na sporty wirtualne w eWinner

Największym atut sportów wirtualnych jest taki, że można obstawiać je przez całą dobę i do tego zdarzeń nie brakuje. To sprawia, ze w dosyć szybkim czasie można zarobić super gotówkę.

Poza tym możną wspomniana kategorię obstawiać bez podatku w promocji „Wirtualne poniedziałki bez podatku”. Lecz chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Dodatkowo kolejny istotny czynnik jest taki, iż tak akcja dostępna jest tylko w poniedziałki.

Sporty wirtualne: Bonusy za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner PL w promocji „Wirtualne poniedziałki bez podatku” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które będą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • minimum trzy typy na kuponie
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera eWinner PL o 14% pod warunkiem, ze zakład spełnia powyższe warunki promocji. Zaznaczyć jest warto, że każdy z typerów ma prawo zagrać dowolną ilość zakładów.

Nowy kod promocyjny w eWinner PL 2022:

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi na sam start specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na 610 PLN w formie bonusu:

  • Bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • Bonus za depozyt do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.