Bukmacher Fortuna przeprowadza konkurs dla sowich graczy, w którym to można wygrać atrakcyjne nagrody jak vouchery czy bonusy o wartości 500 PLN. Łącznie nagrody rafią do dwudziestu najlepszych typerów.

Vouchery i bonusy do wygrania u bukmachera

Vouchery i bonusy do wygrania u bukmachera

Udział w konkursie „Piłkarski TOP20” może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do niedzieli 25 sierpnia do godz. 23:59. A chcąc wziąć udział w tym konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Bukmacher Fortuna podczas konkursu „Piłkarski TOP20” nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych typerów, którzy dokonają największego obrotu w czasie trwania tej promocji. Do najlepszej piątki trafią bonusy o wartości 500 PLN, pozostali otrzymają vouchery do Empiku.

Podział nagród przedstawia się następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

W konkursie biorą udział zarówno kupony: SOLO, AKO i MAXIKOMBI, na których znajdować się mogą zdarzenia z ofert przedmeczowej jak i na żywo.

Kupony mogą zostać zagrane zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Jednak warunek konieczny w ramach tej promocji jest zagranie co najmniej trzech kuponów, na których musi znajdować się minimum jeden typ z piłki nożnej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Fortuna: freebet bez wpłaty

Bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom darmowy freebet bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a na konto gracz bonus o wartości 20 PLN, który będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe bonusy: zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus równowartości wpłąty, a maksymalnie na konto gracza może pojawić się kwota 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.