Nie idzie Ci ostatnio obstawienie spotkań? To warto jest skorzystać z aktualnej promocji bukmachera Forbet, który przewidział konkurs. Wystarczy, że pokażesz zdjęcie z pamiątkami klubu ŁKS Łódź i umieścisz je w internecie. A tym samym włączysz się w walkę o cenne nagrody.

Pokaż swoje zdjęcie i wygraj nagrody

Pokaż swoje zdjęcie i wygraj nagrody

Promocja skierowana jest do graczy Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera. A ta akcja promocyjna trwa do 1 marca do godz. 13:00.

Polega ona na tym, żeby opublikować zdjęcie wraz z komentarzem, na którym znajdującą się pamiątki związane z historią klubu ŁKS. Zdjęcie trzeba dodać na jednym z portali społecznościowych tj. Facebook, Instagram, Twitter.

Należy jednak pamiętać, że w promocji bierze jeden tylko jeden komentarz ze zdjęciem. Edytowanie zdjęć, bądź też komentarzy jest zabronione.

A jest na pewno o co walczyć. Ponieważ bukmacher przewidział bardzo ciekawe nagrody dla swoich graczy, tj. podwójne wejściówkami na sobotni mecz z Garbarnią Kraków (02.03.19). Do wygrania są także bonusy oraz firmowe gadżety forBET.

Z zwycięzcami bukmacher skontaktuje się osobiście w piątek 01.03.19 po godz. 13:00 poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na jakim zostało opublikowane zdjęcie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.