Przed nami zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet przeprowadza konkurs. Jeśli Twój faworyt nie zajmie miejsca na podium podczas niedzielnego konkursu, otrzymasz zwrot swojej stawki!

Konkurs polega na wytypowaniu Polaka, który okaże się najlepszy podczas konkursu indywidualnego. Jeżeli nie uda Ci się trafić faworyta to bukmacher przyzna Ci zwrot stawki.

Minimalna stawka zakładu to 10 PLN. Zwrot w formie bonusu zostanie dopisany do Twojego konta w dniu 21.01.2018, do godziny 17:00. Zawierać zakłady można do niedzieli do godz. 16:00.

W promocji biorą udział automatycznie gracze, którzy postawią zakład na Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem (20.01.2019), a zakład ten okaże się przegrany. Jeśli gracz postawi kupon kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Bukmacher przyzna 100% stawki jeżeli wytypowany skoczek nie zajmie jednego z trzech najwyższych miejsc podczas tego konkursu.

Minimalna stawka jaka upoważnia nas do wzięcia udziału w promocji 10 PLN. i musza one pochodzić ze środków własnych. Natomiast maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Warto jest podkreślić, że na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus. W tej promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.

Aby móc wypłacić otrzymany bonus należy dokonać nim jednego obrotu po kursie minimalnym 1.75.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.