Interesujesz się LOTTO Ekstraklasą? Znasz się na polskiej piłce? Nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera LvBet, który oferuję promocję na 26 kolejką LOTTO Ekstraklasy. A nagroda główna to 15 000 PLN!

Typuj LOTTO Ekstraklasę i wygrywaj nagrody

Typuj LOTTO Ekstraklasę i wygrywaj nagrody

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy maja zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego wpłaty.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać się, ani zapisywać. Wystarczy, ze zawrzemy kupon za minimum 10 PLN, a będą na ni znajdować się typy na każdego zdarzenia z dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Kupon musi zostać zawarty przed rozpoczęciem pierwszego spotkania, czyli do piątku 15 marca do godz. 17:59. Bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości). A trzeba oddać typy na poniższe mecze:

Wisła Płock – Pogoń Szczecin Piątek 18:00
Lech Poznań – Górnik Zabrze Piątek 20:30
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce Sobota 15:00
Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk Sobota 18:00
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław Sobota 20:30
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia Niedziela 15:30
Piast Gliwice – Miedź Legnica Niedziela 15:30
Wisła Kraków – Cracovia Kraków Niedziela 18:00

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kupon musi zostać zawarty do piątku do godz. 17:59, czyli do momentu rozpoczęcia się pierwszego spotkania 26 kolejki LOTTO Ekstraklasy.

A na pewno jest o co walczyć, ponieważ bukmacher LVbet ma okazałe nagrody. Typer, który poprawnie wytypuje osiem spotkań dostanie nagrodę główną 15 000 PLN. Przy jednej pomyłce na konto gracza trafi 3 000 PLN, zaś przy dwóch pomyłkach, czyli trafione zostaną 6 z 8 typów na konto gracza traci 10 PLN.

Na jedno typera przysługuję jeden bonus. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą jedynie cztery pierwsze kupony.

Z promocji są wykluczone kupony, które zostaną zawarte za inne środki niż własne, a także z wykorzystaną opcją Cash-Out.

Otrzymaną kwotę trzeba obrócić jednokrotnie, po kursie minimum 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.