Bukmacher STS przeprowadza konkurs z nagrodami za obstawienie meczy. Wystarczy typować spotkania, aby zbierać punkty i wygrać biletu dla dwóch osób na pojedynek towarzyski pomiędzy Polską, a Ukrainą, który to zostanie rozegrany 31 marca o godzinie 20:45.

Bonusy za obstawienie meczy dla graczy

Bonusy za obstawienie meczy dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja ” Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina” dostępna jest typerom w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59. Chcąc wziąć w niej udział należy się do niej zapisać ma stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej akcji kwalifikują się zakłady SOLO lub AKO, których to kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 1.50. Na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie w swojej ofercie posiada bukmacher STS.

Stawka każdego promocyjnego musi wynosić minimum 5 złotych, ale z akcji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

Za zagrany kupon wspomniany operator przyznaje punkty, a są one naliczane w następujący sposób:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88

Łącznie nagrody tafią do piętnastu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ najlepsi typerzy otrzymają dwuosobowe bilety wstępu na pojedynek pomiędzy Polską z Ukrainą, który zostanie rozegrany 31 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Kod promocyjny STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu typerowi już na sam start darmowy bonus o wartości 29 złotych. Taka kwota trafi na konto gracza pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracza otrzyma premię równowartości depozytu, która to może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.