Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam początek. Łączna kwota na jaką może liczyć każdy z graczy to wartość 610 PLN.

Bonus powitalny do 610 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 610 PLN u bukmachera eWinner

W skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner wchodzą: zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus równowartości drugiego depozytu maksymalnie do 500 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil.

Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane, jak imię oraz nazwisko. To wszystko sprawia, za założenie konta nie sprawi nikomu żadnych problemów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Po spełnieniu powyższych warunków koniecznie trzeba dokonać depozytu i zagrać dowolny kupon promocyjny, na którym mogą znajdować się typy z każdej kategorii, jakie są dostępne u bukmachera eWinner.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki kuponu, która maksymalnie może wynieść nawet 110 PLN. Podobnie jak inni Polscy bukmacherzy, tak eWinner oferuje ciekawe i atrakcyjne bonusy dla graczy.

Dodatkowo to nie wszystko. Użytkownik, który zdecyduje się ma drugi depozyt otrzyma premię jej równowartości, która wynieść może nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.