To możliwe – bukmacher STS udostępnia teraz w ofercie pokera online! Warto sprawdzić, w jaki sposób można sprawdzić się w kartach na pieniądze i to w legalnym wydaniu!

Jak grać w STS w pokera?
Jak grać w STS w pokera?

STS karty w internecie

Bukmacher STS jest niezwykle popularny w naszym kraju. Trudno się dziwić, że coraz więcej osób szuka informacji na jego temat i to już nie tylko pod kątem zakładów na sport.

Od pewnego czasu oferta STS to również poker przez internet. Niektórzy mogą powiedzieć, że to niemożliwe, ale jest to akurat jak najbardziej sprawdzona informacja!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nie trzeba zakładać nowego konta bukmacherskiego w STS, by grać u niego w pokera. Wystarczy zalogować się na swój profil do obstawiania, a następnie przejść do działu Betgames.

Granie w pokera, bakarata i wojnę. Tylko w Betgames STS!

Nowi gracze, oczywiście, muszą najpierw dokonać rejestracji. To wcale nie taka zła wiadomość, biorąc pod uwagę, że do wykorzystania jest kod promocyjnyBETONLINE„, a na start można dostać 29 PLN bez depozytu i do 1200 złotych przy pierwszej wpłacie.

STS oferuje zakłady na karty, czyli obstawiamy w nim to, czy uda nam się wygrać z krupierem. Do dyspozycji mamy trzy produkcje: pokera, bakarata oraz wojnę.

Wszystkie dostępne w STS produkty są jak najbardziej legalne. Oznacza to, iż można grać u tego bukmachera bez jakichkolwiek obaw o prawne konsekwencje działań!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.