Bukmacher Fortuna wprowadza promocję Happy Hours, podczas to której zwiększa wygrane dla swoich graczy o 14% w czasie trwania Mistrzostw Europy U21.

Wygrywaj więcej podczas EURO U21

Wygrywaj więcej podczas EURO U21

Akcja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje jedynie podczas spotkań Polaków w Mistrzostwach Europy U21, tj. 19 i 22 czerwca w godzinach 16:00 – 18:00.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym, aby liczyć na większą wygraną jest dodanie do kuponu „bonus Happy Hours”.

Warto jest pamiętać, że ta akcja dostępna jest jedynie dla kuponów AKO bądź maxikombi, na których będą znajdują się minimum trzy zdarzenia. Muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera z piłki nożnej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Z tej akcji są wykreślone natomiast kupony, którzy mają zdarzenia z sportów wirtualnych.

Warto jest pamiętać, że kupony bonusem Happy Hours nie łączą się z Superofertą, Hitem dnia oraz bezpiecznym zakładem. Poza tym te kupony promocyjne nie polegają wcześniejszej wypłacie.

Promocja dla nowych graczy

Bukmacher Fortuna przyznaje bonus za rejestrację dla nowych graczy. Wystarczy założyć konto gracza i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator przyzna bonus do wykorzystania na grę i to bez dokonania żadnego depozytu.

Poza tym ten operator przyzna dodatkowe gratisy za dokonanie pierwszej wpłaty: zakład bez ryzyka i bonus do 100%.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.