Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie spotkań z Wimbledonu. Użytkownicy mogą liczyć na ekstra środki nawet do 200 PLN.

Cashback na Wimbledon w eWinner. 100 zł tygodniowo!

Cashback na Wimbledon w eWinner. 100 zł tygodniowo!

Niewątpliwie oferta bukmachera eWinner PL na Wimbledon jest bardzo bogata i każdy ma z czego wybierać. Smaczku tej imprezie dodaje fakt, że będziemy mogli obserwować naszych rodaków z Igą Świątek na czele.

Bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom promocję „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon”, a składa się ona z okresów rozliczeniowych od 26 czerwca do 3 lipca do godziny 23:59 i od 4 do 11 lipca do godziny 23:59.

Bonus do 200 PLN na Wimbledon

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zagrać kupon AKO za kwotę 99 PLN, na którym to muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Lecz wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z oferty na Wimbledon.

Bonus na start w sts

Dodać jest warto, że jeśli kupon okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot 100% stawki od bukmachera eWinner do 100 PLN i to podczas każdego etapu rozliczeniowego. Łącznie na konto gracza może wrócić nawet 200 PLN.

610 PLN na start w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można skorzystać z:

  • cashback za pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenie konta zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż w eWinner rejestracja konta tymczasowego to minimum formalności.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.