Bukmacher STS online zmniejsza przegrane dla każdego typera z typowanie sportów wirtualnych. Wystarczy zagrać dowolny kupon, by liczyć na ekstra środki. A maksymalny bonus może wynieść nawet 200 PLN.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom ze sportów wirtualnych

Bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom ze sportów wirtualnych

Atut sportów wirtualnych jest niewątpliwie bardzo prosty. A mianowicie są one dostępne przez całą dobę, a to sprawia, że w krótkim czasie można wygrać extra kasę.

N przeciw typerom wychodzi bukmacher STS i oferuje akcję promocyjną „Wirtualne Happy Hours”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 5 do 9 września do godz. 12:00.

Jednak gracz, który chce skorzystać z powyższej akcji koniecznie musi do niej dołączyć i to przed zagraniem pierwszego kuponu. A dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Bonus do 200 PLN na sporty wirtualne

Warunki wspomnianej akcji są bardzo proste. A mianowicie wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym to koniecznie muszą znajdować się same zdarzenia ze sportów wirtualnych.

bonus na start bez wpłaty

Jeśli zakład okazał się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki do 40 PLN. W sumie można otrzymać nawet 200 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start oferują limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać ekstra kasę.

Za każdą pierwszą z trzech wpłat użytkownik otrzyma premię, która może wynieść nawet 1500 PLN. Dodatkowo pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte ubezpieczeniem. To sprawia, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, bo otrzyma zwrot stawki.

Jednak powyższe bonusy należy aktywować, a dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.