Legalny bukmacher STS online oferuje specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi za obstawienie meczy eliminacyjnych do europejskich pucharów. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 100 PLN.

Bukmacher STS nagradza za aktywność graczy. Bonus do 100 PLN dla typerów

Bukmacher STS nagradza za aktywność graczy. Bonus do 100 PLN dla typerów

Warto jest dodać, że w ramach eliminacji do europejskich pucharów będziemy mogli obserwować polskie zespoły. Swoje potyczki rozegrają takie drużyny, jak m.in. Slavia Praga vs Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa vs Gent.

Na tą okazję bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, tj. „Ekstra kasa na puchary”, która jest aktywna do 19 sierpnia do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl

Bonus do 100 PLN na europejskie puchary

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu z minimum jednym zakładem na eliminacje europejskich pucharów.

betclic polska bonus cashback 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny za darmo

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Typer oprócz wygranej gotówki otrzyma premię w wysokości 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu użytkownikowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość do wykonania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.