Bukmacher STS z okazji spotkań w piłkarskiej Lidze Narodów może skorzystać z specjalnej oferty „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”, w której to każdy z typerów może liczyć na ekstra kasę i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

STS rozdaje bonusy dla typerów Ligi Narodów

STS rozdaje bonusy dla typerów Ligi Narodów

Dodać jest warto na samym początku, że ciekawych spotkań nie powinno brakować na samym początku, ponieważ dojdzie do ciekawych starć, jak m.in. Anglia – Niemcy, Dania – Francja, Czechy – Portugalia, czy też Walia – Polska.

Poza tym typerzy Ligi Narodów mogą liczyć na extra kasę od bukmachera STS w ramach promocji „Obstaw i odbierz do 100 PLN. Zyskaj 50% stawki”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 22 do 24 września do godziny 23:59.

Lecz w pierwszej kolejności chcąc skorzystać z wspomnianej oferty każdy z graczy koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

100 PLN na Ligę Narodów

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste, ponieważ należy zagrać kupon SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi nie mniej niż 25 PLN
Bonus powitalny w Fuksiarz

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma premię o wartości 50% stawki, aż do 100 PLN. I to nie ma znaczenia, jak kupon zostanie rozliczony.

Bonus do 1640 PLN na start w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na łączny bonus o wartości nawet 1640 PLN.

Już za każdą z pierwszych trzech wpłat gracz otrzyma ekstra środki. Łącznie może to być nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy kupon z takich kategorii, jak zakłady bukmacherskie, Betgames oraz sporty wirtualne jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Jednak wspomniane bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta potrwa zaledwie kilka chwil i nikomu nie sprawi żadnych problemów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.