Nowość na rynku bukmacherskim graczom oferuje legalny bukmacher Fuksiarz PL. W tej akcji bukmacher rozlicza mecze w momencie, kiedy dana drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie!

Jak działa Early Payout na Fuksiarz.pl?

Jak działa Early Payout na Fuksiarz.pl?

Trzeba śmiało powiedzieć, że takiej promocji, jaką posiada w swoje ofercie bukmacher Fuksiarz nie posiada żaden inny bukmacher w Polsce. Wystarczy wytypować mecze objęte promocją „Early Payout”, aby liczyć na wcześniejsze wygrane.

Zaznaczyć jest trzeba, że akcja „Early Payout” jest dostępna graczom jedynie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl i jest ona aktywna codziennie, aż do odwołania.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2022:

Zadaniem graczy w promocji „Early Payout” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się mecze objęte wspominaną promocji. A rozgrywki, które kwalifikują się to Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, LaLiga, Ligue 1, Bundesliga, El. MŚ. Europa.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Na dowolne spotkanie gracz musi oddać typ w formacie. Przykład

Mecz Legia Warszawa – Wisła Kraków Typ 1

W przypadku, gdy Legia obejmie dwubramkowe prowadzenie typ automatycznie zostanie rozliczony, jako wygrany. I to bez znaczenia, na jego ostatecznie rozstrzygnięcie.

Nadmienić jest również inny ważny aspekt. A mianowicie, wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

Legalny bukmacher Fuksiarz PL online w swojej ofercie promocyjnej oferuje specjalną akcję promocją, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon.

Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wuykonać.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.