Kolejna promocja od Etoto z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, czyli 21 grudnia bukmacher proponuje daje nam Freebeta w postaci 70 PLN. Pod warunkiem, że nasz kupon okaże się przegrany.

Ta promocja jest aktualna jedynie w piątek 21 grudnia i trwa do końca dnia.

Aby nasz kupon wziął udział w promocji musisz postawić kupon za przynajmniej 70 PLN, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Kurs każdego z typów znajdujących się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.02.

Inne wytyczne bukmachera na tą promocje to:

  • Całkowity zakaz grania Freebetami oraz innymi środkami bonusowymi
  • Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany

Pamiętaj, że jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki masz czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus. Jak tego nie zrobisz Twój kupon automatycznie przepada. Freebet jest do wykorzystania na urządzeniu mobilnym.
Aby odebrać nagrodę trzeba tuż po zalogowaniu się na własne konto kliknąć „Zatwierdź”. Bonus trafi do użytkownika najpóźniej po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.
Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób