Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Totolotek? Jak nie to masz dobrą okazję, żeby to zrobić. Ponieważ już na start dostajesz od bukmacher Freebeta w wysokości 20 PLN.

Promocja jest skierowana tylko dla nowych użytkowników, którzy jeszcze nie dokonali rejestracji na stronie bukmachera https://www.totolotek.pl.

Pamiętaj, że możesz skorzystać tylko raz z tej promocji, zakładanie m.in. multikton z jednego adresu IP będzie skutkować zablokowanie konta.

Nagroda za otwarcie konta w serwisie, a także przejście weryfikacji danych bukmacher przyznaje darmowy Freebet w wysokości 20 PLN. Będzie do wykorzystania na grę w zakłady bukmacherskie.

Niewątpliwie jest w czym wybierać, ponieważ oferta u bukmachera jest bogata.

Warto jest pamiętać, że kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie, gdzie kurs będzie wynosił co najmniej 2.00. W tej promocji można również zagrać kupon wielozdarzeniowy, ale należy pamiętać o wymaganym kursie.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością, czyli musimy łącznie dokonać obrotu w wysokości 60 PLN.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.