Przed nami Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Nie mniej jednak Etoto proponuje nam kolejny bonus z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Na dzisiaj bukmacher przyznaje Freebet 20 PLN za przegrany kupon. Trzeba jednak pamiętać, że jest on do odebrania na urządzeniu mobilnym.

Promocja obowiązuje jedynie w dniu 25.12.2018 i Twój kupon musi zostać rozliczony do godziny 23:59. Również do tej godziny musimy odebrać nasz bonus.

Kupon musi zostać zawarty za przynajmniej 50 PLN. Bukmacher zastrzega grę freebetmami oraz innymi środkami bonusowymi.

Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa typy, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02. Ponadto, żeby otrzymać bonus nasz jako musi zostać rozliczony jako przegrany.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to dostaniemy od bukmacher Freebeta w wysokości 20 PLN do wykorzystania na urządzeniu mobilnym.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.