Przed nami już osiemnasta promocja od bukmachera Etoto. Na dzień 18 grudnia operator udziela Freebeta w wysokości 30 PLN w razie przegranego kuponu, gdzie mogą znajdować się tylko zdarzenia z hokeja na lodzie.

Opisana promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 18 grudnia i trwa do godziny 23:59. I właśnie do tego godziny mamy czas, aby nasze kupony zostały rozliczone.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby kupon wziął udział w promocji?

  • Stawka na nim nie może być mniejsza niż 100 PLN
  • Muszą znajdować się przynajmniej 2 typy
  • Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.
  • Dopuszczalna dyscyplina to hokej na lodzie i właśnie TYLKO z niej można wybierać typy
  • Twój kupon musi zostać rozliczony jak przegrany

Pamiętaj, że jak spełniasz wszystkie powyższe punkty masz czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus. Jak tego nie zrobisz to automatycznie Ci przepada.

Jeżeli tego nie zrobimy to automatycznie ona przepada. Aby ją odebrać musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.