Na środę bukmacher Etoto daje nam freebet w wysokości 20 PLN, jak okaże się, ze nasz kupon został rozliczony jako przegrany. Jednak trzeba pamiętać, że bonus można odebrać do końca dnia.

  1. Postaw kupon w środę 19 grudnia, jednak musza znajdować się na nim zdarzenia, które zostaną rozliczone do godziny 23:59.
  2. Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie dzisiaj i masz czas do końca dnia, aby odebrać nagrodę, czyli Freebet w wysokości 20 PLN.
  3. Postaw zakład wielkokrotny za przynajmniej 100 PLN.
  4. Na kuponie musza znajdować się przynajmniej dwa zakłady, a kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.02.
  5. Pamiętaj, ze kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.
  6. Bukmacher zabrania grania freebetami i innymi środkami bonusowymi.

Aby odebrać nagrodę musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Co zrobić, aby wymienić bonus na gotówkę

  • postawić zdarzenia, gdzie kurs będzie przynajmniej wynosił 2.20
  • Mogą być to zarówno kupony pojedyncze jak i wielokrotne. Jak wybieramy drugi rodzaj zakładu to kurs każdego zdarzenia, nie może być mniejszy niż 1.30
  • Zakład anulowany nie bierze udziału w promocji

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.