Kolejna już, bo czternasta promocja od bukmachera Etoto. Na dzień dzisiejszy, czyli 14 grudnia wspomniany operator daje nam Freebeta w wysokości 5 PLN. Pod warunkiem, że kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Co musimy zrobić, aby go otrzymać?

Kupon musi zostać zawarty jedynie w dniu dzisiejszym, tj. 14 grudnia i zostać rozliczony maksymalnie do godziny 23:59. Minimalna stawka kuponu to 50 PLN i musi on zostać zagrany za gotówkę. Nie jest akceptowana forma, m.in. innego Freebeta.

Na kuponie musza znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

Czas na odbiór Freebeta mamy dzisiaj, czyli 14 grudnia do godz. 23:59. Jeżeli do tego czasu go nie odbierzemy to automatyczne on przepada.
Aby odebrać nagrodę w akcji Sprzedaży premiowanej, użytkownik po rozliczeniu u musi kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie dopisana do konta gracza maksymalnie po 72 godzinach od aktywacji bonusu.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.