Lubisz dokonywać zakładów na NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA? Jak tak to musisz wkorzystać z promocji jaką ma dla swoich graczy bukmacher Etoto, który prowadzi kampanie, pt. „Nocne granie”.

Promocja obowiązuje do odwołania. Jednak trwa od poniedziałku do niedzieli. I w każdym tygodniu możemy odebrać maksymalnie jeden bonus.

Jak Twój kupon zostanie rozliczony pojawi się opcja „pop-up”. Należy wówczas kliknąć na „Zatwierdź”, a Freebet zostanie dopisany automatycznie do Twojego konta. Maksymalnie do 20 minut.

W promocji biorą udział pojedyncze zakłady z ofert na żywo i należy o tym pamiętać!! Musza ponadto one pochodzić ze zdarzeń na: NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA.

Bukmacher nie określa ilości zdarzeń na kuponie. Jednak minimalny łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.95. A stawka kuponu musi wynieść co najmniej 100 PLN. W razie niepowodzenia można odebrać Freebet od bukmachera w wysokości 50 PLN.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.