Nie można zapominać, że bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użyktkownikom grę bez podaktu. Wystarczy obstawiać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Typuj i wygrywaj więcej o 14%

Typuj i wygrywaj więcej o 14%

Nadmienić jest istotny czynnik. A mianowicie, że warunki promocji „Happy Hours” ulgały zmianie. I obecnie ta oferta dostępna jest graczom przez cały dzień i noc. W dodatku bez żadnych limitów odnośnie zagranych kuponów i stawki zarówno minimalnej, ale maksymalnej.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tej oferty koniecznie muszą wejść na stronę www.eFortuna.pl, a następnie dodać bonus kursowy „Happpy Hours”, który znajduje się w bocznym menu.

Granie legalnie w Polsce u bukmachera eFortuna

Dodać warto jest również istotny fakt. A mianowicie, że promocją objęte są wszystkie zakłady AKO i MAXIKOMBI, zagrane za środki własne. Poza tym na nich muszą znajdować się nie mniej niż trzy zdarzenia.

Na każdym każdym kuponie promocyjnym mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ praktycznie w każdej dyscyplinie obecnie są rozgrywane mecze.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Pamiętać jest warto, że minimalny kurs każdego typu na typowanie wyników nie może być mniejszy niż 1.30, a poza tym koniecznie muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Bukmacher eForutna automatycznie zwiększy wygraną o 14% wszystkim graczom pod warunkiem, że zagrany przez graczy zakład spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony, jako wygrany.

Bonus na start w eForutnie. Darmowe 20 PLN:

Wszyscy użytkownicy mogą na start mogą liczyć na łączny bonus od bukmachera eFortuna o wartości 1135 PLN:

  • pewne 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Jednak nie można zapominać, że powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy bukmacher eFortuna wpisze specjalne hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.