Po przerwie zimowej wracamy z rozgrywkami LOTTO Ekstraklasy. W związku z tym bukmacher Fortuna organizuje promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%.


Wygrywaj więcej z Fortuną

Wygrywaj więcej z Fortuną

Promocja obowiązuje podczas weekendów, kiedy rozgrywane są spotkania LOTTO Ekstraklasy. Jednak promocja obowiązuje w godzinach od godz. 17:00 do 18:00. I dostępna jest na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej.

Happy Hours będzie aktywne przed pierwszym piątkowym spotkaniem. Chcąc wziąć udział w tej promocji, trzeba dodać zdarzenie do kuponu bonus kursowy Happy Hours.

Odbierz Freebet – kod promocji: BETONLINE

Ten bonus można dodać do kuponów AKO oraz MAXIKOMBI, minimalna ilość zdarzeń na kuponie to trzy.

Jednak należy pamiętać, że stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jednak warto jest podkreślić, ze Happy Hours obowiązuje na całą piłkarską ofertę spotkań przedmeczowych dostępnych w danym momencie. To sprawia, że nie trzeba ograniczać się tylko do spotkań rozgrywanych w ramach kolejki Ekstraklasy.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy naszą wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.