Dokonałeś zawarcia kuponu i okazało się, ze jeden Twój typ okazał się nietrafiony. Zapisz się do promocji bukmachera Forbet i zmniejszaj swoje ryzyko przegranej. Wspomniany operator zwróci Ci cześć przegranej kwoty.

Forbet zmniejsza ryzyko swoim graczom

Forbet zmniejsza ryzyko swoim graczom

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja „CASHBACK” trwa do końca marca. I składa się z okresów rozliczeniowych, od każdego poniedziałku do niedzieli, tj.:

  • 11-17.03.2019
  • 18-24.03.2019
  • 25-31.03.2019

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego, bukmacher Forbet dokonuje zsuwania wszystkich naszych kuponów. Po czym odejmuje sumę wygranych kuponów. Zostanie następnie zwrócona w postaci środków bonusowych.

Wysokość zwrotu to będzie 5% przegranych kuponów. Maksymalnie można otrzymać nawet do 700 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że minimalna kwot bonusu to 20 PLN.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nagroda od Forbet zostanie zwrócona do 48h od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym minimum 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.