Kalendarz adwentowy Forbet już się zakończył, ale bukmacher w dalszym ciągu zwiększa naszą wygraną. Jeżeli nasz kupon zostanie wygrany, a będą na nim znajdować się jedynie typy z Premier League bukmacher zwiększy Twoją wygraną o 14% . Ponadto przełom Świąt i Nowego roku jest to gorący okres w piłce angielskiej, gdzie emocji nie brakuje. W związku z tym bukmacher proponuje jeszcze specjalne zdarzenia Combo Expert na każdą kolejkę Premier League!

Promocja obowiązuje do 2 stycznia 2019. Jednak trzeba pamiętać, że trwa jedynie ona w godzinach 06:00-11:00.

W promocji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się zdarzenia z angielskiej Premier League. Jeżeli chcesz, aby Twój kupon wziął udział w promocji musisz wybrać specjalne zdarzenie „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14, które znajduje się w zakładce Piłka nożna>Anglia> Premier League.

Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia, a jedno z nich musi być to typ z zakładki „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14. Warto jest pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony przedmeczowe.

Jeżeli zagrasz

  • systemem
  • postawisz kupon za środki wirtualne bądź inne środki bonusowe
  • Sportów wirtualnych

To automatycznie Twój kupon zostanie od razu wykluczony z promocji.

Rozliczenie kuponu następując codziennie o godzinie 11:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.