Przed nami piłkarski weekend. A jak wiadomo emocji na pewno nie zabraknie. W związku z tym bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich graczy na zmagania z najmocniejszych lig europejskich: Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesligi, Serie A i/lub Esktraklasy.

Zwrot przegranej od Forbet

Zwrot przegranej od Forbet

Promocja skierowana jest do graczy Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Promocja trwa do 10.03.2019, do godz. 23:59. I do tego momentu wszystkie zdarzenia znajdujące na kuponie muszą zostać rozliczenie. Jednak trzeb pamiętać, że na kuponie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń, gdzie każde z nich nie może mieć mniejszego kursu niż 1.35.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa. Zaliczane są zarówno kupony na żywo jak i przedmeczowe. Natomiast z tej akcji zostaną wykluczone kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu.

W tym wszystkim należy pamiętać o stawce, która musi być równa 99 PLN!! A środki za jaki został zawarty kupon muszą pochodzić z środków własnych.

Jednak należy pamiętać, że zwrot u bukmachera Forbet będzie przyznany tylko wtedy, kiedy będzie jedna pomyłka na kuponie!

Zwrot zostanie przyznany tylko do pierwszego kuponu. Bonus na konto gracz trafi najpóźniej w poniedziałek 11.03.19, do godz. 16:00.

Otrzymaną kwotą należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00, aby móc ją wypłacić.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.