Bukmacher Forbet prowadzi w tym tygodniu promocję „szalony tydzień”, gdzie codziennie ma swoi graczom inna promocję. W dniu 19 kwietnia wspomniany operator zwiększa wygrane swoim graczom o 12%.

Większe wygrane z Forbet w piątek

Większe wygrane z Forbet w piątek

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy bukmachera Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u tego operatora oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

CO ważne to nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału w tj promocji, ale należy pamięta, że trzeba dokonać zawarcia kuponu w piątek 19 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. Bowiem jedynie w tym czasie ta promocja jest aktywna.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. Poza tym wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera. Lecz z taj akcji są wykluczone zdarzenia długoterminowe.

Odbierz bonus od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaką zostanie kupony jest dowolna, lecz z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher Forbet automatycznie większy wygraną o 12% o ile kupon zostanie rozliczony jako wygrany.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.