Bukmacher Forbet w dniu 14 maja zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Chcąc liczyć na większa wygraną należy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00.

Większe wygrane u bukmachera w maju

Większe wygrane u bukmachera w maju

W tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Chcąc liczyć na większą wygraną należy spełnić podstawowy warunek promocji tej akcji, czyli zawarcie kuponu w dniu 14 maja w godzinach 15:00 – 21:00. Dodatkowo bukmacher Forbet wymaga, żeby na kuponie promocyjnym znalazły się minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej. Natomiast z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher Forbet nie bierze pod uwagę natomiast kuponów, które:

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem

Jeżeli kupon spełnia wszystkie powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany t bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.