Posiadasz konto u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką dla swoich graczy oferuje bukmacher Forbet, który we wtorek 16 kwietnia zwiększa wygrane w swoim graczom o 12%.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji to nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak podstawowym warunkiem jest zawarcie kuponu we wtorek w godzinach 15:00 – 21:00, ponieważ jedynie w tym godzinach ta promocja trwa.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowo każdy kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki promocji: muszą znaleźć się na kuponie minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30, a poza tym wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Spełniając powyższe warunki promocji zakłady bukmacherskie Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12% o ile dany kupon zostanie rozliczony jako wygrany.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.