Bardzo ciekawą wszystkim swoim graczom promocję oferuje bukmacher BetFan. Użytkownicy w ramach oferty promocyjnej „Bonus 200%” mogą liczyć na darmowe środki za dokonanie wpłaty.

Darmowa premia za depozyt.

Darmowa premia za depozyt.

Wszyscy użytkownicy, którzy mają założone konto na www.BetFan.pl przy swojej najbliżej wpłacie mają prawo otrzymać darmowe środki. Wysokość otrzymanych środków jest uzależniona wyłącznie od kwoty, jaką gracz wpłaci.

W ramach tej limitowanej akcji promocyjnej gracze odbierają darmowe środki za depozyt oraz wygraną, która to jest powiększona o 10 razy. Należy jednak pamiętać, że ta akcja dostępna jest graczom do 15 kwietnia do godz. 23:59. Jednak chcąc liczyć na te środki użytkownicy nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Większe wygrane o 14% u bukmacher BetFan.

Nie można zapominać, ze bukmacher BetFan wszystkim swoim graczom zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na większa wygrana. Pamiętać warto jest to, że ta akcja trwa przez cały rok.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracze mogą obstawiać o każdej porze dnia nocy zakłady i to bez żadnych limitów. W dodatku mogą znajdować się tam dowolne zdarzenia bukmacherskie. I co istotne promocja obowiązuje również w dziale sportów wirtualnych. Użytkownicy mogą tam obstawiać chociażby piłkę nożną, kolarstwo, żużel, tenis czy wyścigi koni.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera BetFan?

Bukmacher BetFan w dodatku posiada w swojej ofercie powitalnej bardzo ciekawy pakiet dla wszystkich nowych użytkowników, ponieważ typerzy już na sam początek mogą liczyć na ciekawe bonusy, jak:

  • Łączną premię, aż do 3000 PLN za trzy pierwsze depozyty
  • Pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Powyższe bonusy będą wyłącznie pod warunkiem, że gracz wpisze specjalne hasło promocyjne „BETONLINE” w czasie zakładania konta. Nadmienić trzeba warto, że później gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

Warto mieć cały czas na uwadze fakt, że chcąc obstawiać mecze można to wykonywać wyłącznie online przez internet. Przyczyna tego jest prosta, a mianowicie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.