„Misja Esport” jest to obecnie najnowsza oferta promocyjna u bukmachera BetClic Polska. Wystarczy zagrać dwa kupony, aby oprócz wygranej otrzymać bonus w wysokości 40 PLN.

Darmowy bonus za obstawienie meczy 2020

Darmowy bonus za obstawienie meczy 2020

Na przestrzeni ostatnich tygodni Esport stał się bardzo popularny wśród graczy. Przyczyna tego jest bardzo prosta. A mianowicie zdecydowana większości lig obecnie jest zawieszona, a mecze w tej kategorii rozgrywane są be najmniejszych zakłóceń.

W związku z tym bukmacher Betclic PL oferuje każdemu graczowi promocję „Misja Esport”, w której to typerzy mogą oprócz wygrane otrzymać jeszcze darmowe środki w wysokości 40 PLN.

Chcesz wziąć udział w tej promocji? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobi to należy poprzez wykonanie dwóch podstawowych czynności. Pierwszy krok jest to zalogowanie się na www.Betclic.pl. Następnie gracz musi kiljnąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Misja Esport. Bonus dla graczy.

Użytkownik, który spełnił już powyższe warunki promocji może obstawiać te mecze. Bukmacher Betclic kwalifikuje zakłady AKO, które spełniają następujące warunki:

  • minimalny kurs całkowity zakładu do 2.00
  • wyłącznie typy z Esportu
  • zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • stawka minimalna kuponu to 20 PLN
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Nie da sę ukryć, że obecnie oferta Betclic na Esport jest bardzo bogata. Tym bardziej, że rozgrywane są regularnie pojedynki w takich gracz, jak CS, LoL, Dota 2,FIFA oraz Overwatch.

Jeśli minimum dwa kupony gracza zagrane w dniach od 22 kwietnia do 26 kwietnia do godz. 23:59 okazały się wygrane to super. Oprócz wygranej na konta typerów trafi bonus o wartości 40 PLN.

Cashback w Betclic. Kod bonusowy na start.

Zakłady bukmacherskie Betclic PL online oferują wszystkim nowym użytkownikom specjalny bonus powitalny w postaci Cashbacka. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej gracze muszą wpisać specjalny kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrane to dobrze. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej gracze otrzymają zwrot całej gotówki, a może ona wynieść nawet 550 PLN.

Nie można zapominać, że wspomniany operator w swojej ofercie posiada chociażby akcję „Betclic liga”, w której to typerzy mogą otrzymać bonusy za obstawienie meczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.