To już ostatnie mecze sezonu 2019/20 w PKO Ekstraklasie. Jednak jest to wspaniała okazja do zdobycia ekstra bonus. A mianowicie każdy gracz w ramach akcji „Piłkarski Jackpot” może otrzymać dodatkowe środki. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

Typuj i wygrywaj gotówkę 20 000 PLN

Typuj i wygrywaj gotówkę 20 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się ciekawa kolejka. Sytuacji bramkowych, ale i samych bramek w minionej serii nie brakowało. Można być pewnym, że również powinno być i podczas najbliższej soboty i niedzieli. Bowiem praktycznie wszystkie rozstrzygnięcia w lidze znamy. Pozostaje jedynie, kto zdobędzie tytuł wicemistrza Polski. A tą walkę stoczą pomiędzy sobą ekipy Lecha i Piasta. Kolejorz potrzebuje zaledwie jeden punkt do sięgnięcia po ten sukces.

Natomiast wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera Betclic Polska online mogą skorzystać z oferty specjalnej „Piłkarski Jackpot”, w której to na konto gracza może trafić nawet 20 000 PLN. Chcesz skorzystać z tej akcji? Jak tak, to pamiętaj, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Betclic.pl.

Do 20 000 PLN na PKO Ekstraklasę.

Legalny bukmacher Betclic w ramach oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO zawarty za minimum 10 PLN, na których mogą znajdować się jedynie mogą być typy z 37. kolejki PKO Ekstraklasy. W sobotę i niedzielę o ostatnie punkty w sezonie 2019/20 powalczą:

  • Górnik vs Zagłębie
  • Wisła Kraków vs Arka
  • Raków vs Wisła Płock
  • Korona vs ŁKS
  • Legia vs Pogoń
  • Piast vs Cracovia
  • Śląsk vs Lechia
  • Lech vs Jagiellonia
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na każde wyżej spotkanie wszyscy użytkownicy mają prawo oddać wyłącznie podstawowe typy, tj. 1 lub x lub 2, tj. [wygrana gospodarzy lub gości bądź remis]. W dodatku nie można zapominać, że koniecznie muszą one być z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypują mecze z trzydziestej siódmej kolejki PKO Ekstraklasy,poza tym kupon spełna powyższe warunki promocji to poza wygraną gotówką podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, który wynosi, aż 20 000 PLN.

Kod na bonus do 550 PLN u bukmachera Betclic

Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto u legalnego bukmachera Betclic, a poza tym wpiszą limitowane hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacka, czyli pierwszego zakłada bez ryzyka.

To sprawi, że jeśli okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki za zakład, który może wynieść nawet 550 PLN. Natomiast w przypadku wygranej gotówki cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Gracze, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z oferty „Betclic Liga”, w której to akcji każdy z graczy otrzymać może dodatkowe środki i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.