Bukmacher BetCLic oferuję swoim graczom bardzo ciekawą promocję, w której to można zgarnąć darmowy bonus w wysokości 60 PLN.

Legalny bukmacher BetClic: darmowy bonus 60 PLN

Legalny bukmacher BetClic: darmowy bonus 60 PLN

Warto jest wiedzieć, że od kilkunastu dni bukmachera BetClic jest legalnym polskim bukmacherem. Posiadanie u niego konta jak i granie jest zgodne z polskim prawem.

Oferta promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 28 lipca do godz. 23:59. Chcąc wziąć w niej udział należy się zapisać. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic jeszcze przed zagraniem kuponu.

Ta akcja polega na trafieniu trzech kuponów wielozdarzenioych, których kurs łączny będzie wynosił co najmniej 3.00.

Operator dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kupony musi wynieść minimum 20 PLN.

Należy jednak pamiętać, że z tej promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, mające takie same zdarzenia, z wykorzystaną opcja ą cashout oraz systemowe.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji w Betclic oraz do końca promocji trzy kupony zostaną rozliczone jego wygrane otrzyma w zamian od operatora bonus w wysokości 60 PLN.

Należy jednak pamiętać, że jeden gracz może otrzymać bonus w wysokości 60 PLN.

Bonus trafi na konto gracza do 29 lipca.

BetClic: kod promocyjny „KOD500”

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera ma dobrą okazja, aby je założyć i skorzystać z Cashbacku na start, czyli zakładu bez ryzyka.

Jednak chcąc skorzystać go należy wpisać kod promocyjny „KOD500” podczas procesu rejestracyjnego.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.