Po dwóch kapitalnych spotkaniach Polaków z Włochami oraz Belgią czeka ich teraz pojedynek z Hiszpanią. W związku z tym pojedynek bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na przegraną Polaków.

Forbet zmniejsza przegrane na dzisiaj

Forbet zmniejsza przegrane na dzisiaj

Promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jeden wpłaty. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja ta trwa do godz. 21:00 dnia 22 czerwca czyli momentu rozpoczęcia się pojedynku Polski z Włochami w ramach Mistrzostw Europy U21.

Chcąc liczyć się w tej promocji należy zagrać kupon, na którym będzie znajdować się jedynie typ na zwycięstwo Polski z Hiszpanią z oferty przedmeczowej.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 49 PLN bądź 99 PLN. Lecz kupon zagrany za środki bonusowe jest wykluczony z tej akcji.

Bukmacher przyzna zwrot stawki pod jednym warunkiem, że Polacy nie wygrają z Hiszpanią.

bonus na start bez wpłaty

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 26 czerwca do godz. 16:00.

Otrzymany zwrot będzie można wypłacić pod warunkiem, że gracz dokona czterokrotnego obrotu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść nie mniej niż 1.20.

Pakiet na start:

Bukmacher Forbet zwiększa trzy pierwsze depozyty dla nowych graczy, gdzie łącznie można otrzymać 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma dodatkowe 50 PLN.


Zakłady sportowe Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.