Masz zamiar podczas najbliższego weekendy dokonać zawarcia kuponów? To niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji u bukmachera Etoto, który swoim graczom przyznaje bonus w wysokości 50 PLN. Jeżeli użytkownik od piątku do niedzieli dokona zawarcia trzech kuponów za minimum 50 PLN każdy.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Jeżeli chcemy wziąć udział w promocji musimy zgłosić swoje uczestnictwo. Poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

kod promocji

A niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji, ponieważ jeżeli na przestrzeni trzech dni od piątku do niedzieli dokonamy zawarcia minimum trzech kuponów, a stawka każdego z nich będzie wynosić co najmniej 50 PLN. To w zamian bukmacher przyzna jwotę 50 PLN w środkach bonusowych.

Lecz trzeba pamiętać, że obstawiając kupon, to stawka musi pochodzić z konta głównego. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi jest zabronione.

Mamy do wyboru jaki kupon wybierzemy. Ponieważ możemy wybrać pojedynczy lub wielozdarzeniowy. Jeżeli wybierzemy ten drugi to kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20. Natomiast kurs całkowity oby tych kuponów musi wynosić minimum 1.50.

Należy pamiętać, że na przestrzeni jednego weekendu można odebrać jeden bonus.

Jeżeli chcemy, aby trafił on na nasze konto to po spełnieniu warunków promocji należy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą. A poza tym mogą znaleźć się tam kupony wielozdarzeniewego jak i pojedyncze. Jednak kurs obu tych kuponów nie może być mniejszy niż 2.20. Wybierając kupon wielozdarzeniewego to kurs każdego zdarzenia ie może być mniejszy niż 1.30.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.