Etoto należy do bukmacherów,  którzy z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia prowadzą swój kalendarz adwentowy. Na dzisiaj operator proponuje Freebeta w wysokości 10 PLN, dla kuponów przegranych. Szczegóły promocji znajdują się poniżej:

1. Trzeba mieć aktywne konto u bukmachera i do dnia dzisiejszego na koncie musiały być przynajmniej dwie wpłaty.

2. Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 13 grudnia, a tym samym kupon musi zostać rozliczony maksymalnie do godziny 23:59.

3. Kupon musi zostać zawarty za kwotę przynajmniej 50 PLN i zostać rozliczony jako przegrany. Kurs minimalny zdarzenia jaki wynosi na kuponie to 1.02.

4. W razie przegranej mamy czas dzisiaj, do godz. 23:59, aby aktywować bonus. Po zalogowaniu się na swoje konto, musisz kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do Twojego konta maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto,weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe kontobukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa FinansówAG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.