„Misja tenis” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic, w której to operator przyznaje darmowy bonus o wartości 50 PLN za trafienie trzech kuponów z tenisa.

Bonus dla aktywnych graczy od BetClic

Bonus dla aktywnych graczy od BetClic

Oferta skierowana jest do tych typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej typer dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja „Misja tenis” trwa od 7 do 13 października. Gracz, który chce z niej skorzystać z tej akcji musi do niej się zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej promocji.

W tej akcji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wialozdarzeniowe. Jednak kurs każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.80.

Warto jest wiedzieć, że na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z tenisa zarówno z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 13 października do godz. 23:59.

Minimalna stawka każdego kuponu promocyjnego to 20 PLN, ale środki muszą pochodzić z konta głównego. Ponieważ bukmacher automatycznie wyklucza wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

bonus na start bez wpłaty

Bonus o wartości 50 PLN trafi na konto gracza pod warunkiem, że minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane, a poza tym spełniały powyższe warunki promocji.

Środki zostaną przyznaje przez bukmachera BetClic w dniu 14 października. Warto jest wiedzieć, że każda gracz może otrzymać jeden bonus.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Każdy nowy gracz bukmachera BetClic może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN. Pod warunkiem, że podczas rejestracji konta wpisze kod promocji KOD510.

Dzięki niemu bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacku. Zwrot 100% stawki nastąpi w momencie rozliczenia kuponu jako przegrany.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.