W dniach 18 – 19 maja bukmacher Fortuna przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której może otrzymać bonus w wysokości 10 PLN.

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest zawarcie kuponu w dniach 18 – 19 maja za stawkę minimum 10 PLN.

W tej promocji bukmacher Fortuna wymaga, żeby kupon został zawarty z aplikacji mobilnej. Zagrane poprzez stronę mobilną czy też stronę internetową sprawi, że taki kupon nie bierze udziału w akcji.

Bonus można otrzymać w łatwy sposób poprzez zawarcie dwóch kuponów. Dopuszczalne są SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, na których będą znajdować się minimum jedno zdarzenie ze zmagań LOTTO Ekstraklasy. W zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 10 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Otrzymany bonus będzie można wykorzystać na ofertę bukmachera Fortuna.

Trzeba również pamięta, że jeden gracz może otrzymać jeden bonus.

Natomiast ta akcja promocyjna nie łączy się z innymi akt ulanymi promocjami tego operatora, tj. Hit Dnia, Ekspert + oraz zakłady specjalne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.