Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic to jest to dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ ten operator oferuje dla swoich nowych graczy bonus do 1000 PLN.

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Pakiet na start od bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który to jeszcze nie posiada konta u bukmachera BetClic.

Chcąc liczyć na darmowe środki od wspomnianego operatora wystarczy spełnić dwie proste czynności. Pierwsza z nich i to jak najbardziej okazała to rejestracja konta na stronie bukmachera BetClic. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i w dodatku nie zajmie zbyt dużo czasu graczowi.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. W zamian bukmacher przyzna równowartość depozytu, przykładowo przy wpłacie 600 PLN, druga taka sama kwota trafi na konto użytkownika w formie środków bonusowych! Maksymalnie gracz może otrzymać bonus za 1000 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie automatycznie po tym zostanie zaksięgowana wpłata. I od razu użytkownik będzie mógł z tych środków korzystać na zakłady bukmacherskie. Nie trzeba w żadnym stopniu dokonywać odblokowania bonusu.

Jednak promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty dokonanej po zaksięgowaniu depozytu.

bonus na start bez wpłaty

Oferta dla graczy legalnego bukmachera BetClic:

Nie da się ukryć, że bukmacher Betclic dopiero rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku i z tygodnia na tydzień będzie oferował swoim graczom ciekawe bonusy i promocję, więc dobrze już mieć konto u tego operatora.

Poza tym gracze, którzy już dzisiaj posiadają konto u tego tego operatora w pełni legalnie i to na żywo mogą korzystać z TV BetClic i to bez dokonania żadnej wpłaty.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.