Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszą promocję „siatkarski casback”, w której to wspomniany operator nagrodzi najaktywniejszych graczy. Każdy gracz może otrzymać bonus nawet do 500 PLN i to niezależenie jak kupony zostały rozliczone.

BetClic: bonus na Mistrzostwa Europy w siatkówce do 500 PLN

BetClic: bonus na Mistrzostwa Europy w siatkówce do 500 PLN

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 12 do 19 września. Jednak należy pamiętać, że użytkownik, który chce udział w akcji „siatkarki cashback” musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Kupony kwalifikujące się w tej akcji to SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynosić minimum 1.50.

Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z Mistrzostw Europy w siatkówce. Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

bonus na start bez wpłaty

Stawka minimalna tego kuponu to 20 PLN.

Bukmacher BetClic na koniec akcji dokonywa zsumowania stawek za jakie zostały zagrane kupony spełniające powyższe warunki akcji i przyzna bonus 10% wartości wartości stawek za jakie zostały zagrane kupony np. typer zagrał kupony na kwotę 2000 PLN to otrzyma darmowy bonus o wartości 20 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

BetClic: jaki kod promocyjny

Legalny polski bukmacher BetClic przyznaje na start nowym graczom darmowy kod promocyjny w formie Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli, okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.